Aktualności

Wrocław odebrał nagrody

Lodówki, pralki, kuchenka, mikrofalówki, parowary, blendery – sprzęt AGD wart 10 tys. zł, odebrali podopieczni Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania we Wrocławiu.

Wrocław zdobył najwięcej głosów w swoim regionie i jak 16 innych miast otrzymał nagrodę o wartości 10 tys. zł. Sprzęt trafił do Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania. To sieć jedenastu miejskich placówek, w których mieszka blisko 160 dzieci i nastolatków.

– Zawsze doceniamy sytuacje, w których ujawnia się społeczna odpowiedzialność biznesu. Chciałem podziękować za tę nagrodę Enerdze oraz wrocławianom, bez których tej nagrody byśmy nie zdobyli – mówi Bartłomiej Świerczewski, dyrektor Departamentu Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Przekazanie charytatywnych nagród we Wrocławiu

Fot. wroclaw.pl

– Dzięki tej nagrodzie, pieniądze zaplanowane na wymianę i kupno sprzętu, będziemy mogli przeznaczyć na inne cele. Nagroda i sam konkurs ma także dodatkowy, wartościowy wymiar. Więcej się o nas pisze i mówi, przede wszystkim o potrzebach, jakie mają domy opieki, w których przebywają dzieci – mówi Sylwester Pajęcki, dyrektor Centrum Opieki i Wychowania.

Źródło: wroclaw.pl