O konkursie

Zapraszamy do udziału w Konkursie Fotograficznym jubileuszowej X edycji „Świeć się z Energą”. Czekamy na zgłoszenia zdjęć z całej Polski, które będą oddawać klimat świąt oraz bożonarodzeniową atmosferę domu, ulicy, czy szopki w pełnych kreatywności i pozytywnych emocji kadrach.

W tym roku konkurs fotograficzny rozgrywany jest w jednym etapie. Na zwycięzców, którzy zostaną wyłonieni przez internautów oraz jury pod przewodnictwem Lidii Popiel, czekają wyjątkowe nagrody o łącznej wartości 40 000 zł, w postaci weekendu dla dwóch osób w hotelu w Gdańsku, wysokiej jakości sprzętu fotograficznego oraz bonów na zakupy w sklep.energa.pl. Wszystkie nagrody możecie obejrzeć tutaj.

Zasady

Organizatorem X odsłony „Świeć się z Energą” jest Grupa Polska Press – lider na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Każdy miłośnik fotografii może zgłaszać zdjęcia swojego autorstwa przedstawiających klimat Świąt Bożego Narodzenia, nawiązujących w swojej treści do jednej z pięciu kategorii tematycznej konkursu: Moje Miasto, Mój Dom, Moi Bliscy, Moja Iluminacja i Moja Ulubiona Szopka.

Jak zgłosić zdjęcie?

 

Kliknij aby skorzystać z listy województw, która przekieruje Cię do właściwego serwisu lokalnego.

W głosowaniu internautów o zwycięstwie zadecyduje liczba głosów. Głosy oddawać można w terminie od 14 grudnia 2018r. do 18 stycznia 2019r.

Jak głosować?

 

Selekcja jury

Po zakończeniu głosowania  na stronie konkursowej, przeglądu wszystkich zdjęć dokona kapituła konkursowa pod przewodnictwem ambasadorki Lidii Popiel. Głównym kryterium oceny Jury będzie wartość artystyczna wykonanych fotografii. Jury wybierze 1 laureata I stopnia, 5 laureatów II stopnia (po jednym w każdej kategorii tematycznej) oraz 20 Laureatów III Stopnia (po 4 w każdej kategorii tematycznej).

Regulamin plebiscytu dostępny jest tutaj.